Kontakt

Rezerwacja indywidualna

Boutique Hotel's w centrum Łodzi ul. Milionowa 25

tel. 42 684 75 10
tel. kom. 512 22 10 11
email. milionowa@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's w centrum Łodzi ul. Rewolucji 1905 roku 8

tel. 42 630 63 15
tel. kom. 512 20 10 80
email. rewolucji@hotels24.com.pl

Boutique Hostel w Łodzi ul. Stefanowskiego 17

tel. 42 636 22 01
tel. kom. 512 22 10 22
email. stefanowskiego@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's w Łodzi al. Piłsudskiego 10/14

tel. 42 681 22 22
tel. kom. 512 20 10 90
email. pilsudskiego@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's – Sosnowiec ul. Partyzantów 11

tel. 32 266 11 22
tel. kom. 512 20 90 30
email. sosnowiec@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's – Bytom ul. Konstytucji 91

tel. 32 70 87 000
tel. kom. 512 209 040
email. bytom@hotels24.com.pl

Hostel "TRIO" - Wrocław ul. Legnicka / Trzemeska 4/6/8

tel. 71 355 94 46
tel. 71 355 84 93
tel. kom. 512 20 80 90
email. trio@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's - Wrocław ul. Legnicka / Kwiska 1/3

tel. 71 351 70 11
tel. 71 351 63 07
tel. kom. 512 20 80 40
email. kwiska@hotels24.com.pl

Dział sprzedaży

Agnieszka Graczyk
Dyrektor Sprzedaży
tel. 519 140 185
e-mail. a.graczyk@cfihotels.pl

Anna Puta
Kierownik Sprzedaży
tel. 885 590 055
e-mail. a.puta@cfihotels.pl

Piotr Matulka
Manager ds. Sprzedaży
tel. 519 848 659
e-mail. p.matulka@hotels24.com.pl

Kamil Goliat
Manager ds. Sprzedaży
tel. 885 590 047
e-mail. k.goliat@hotels24.com.pl

Katarzyna Klukowska
Manager ds. Sprzedaży
tel. 603 058 606
e-mail. k.klukowska@cfihotels.pl

Apartamenty Baza noclegowa Boutique Hotel's Hostele Pokoje Noclegi Konferencje Targi Łódzkie Dworce i Stadiony Rooms