Konferencje w Łodzi

Konferencje w Łodzi

Swoją ofertę w dużym stopniu kierujemy do biznesmenów oraz wszystkich osób, które są zainteresowane braniem udziału w przeróżnych spotkaniach biznesowych, szkoleniach czy po prostu konferencjach. W tym celu został utworzony przede wszystkim jeden z naszych podstawowych obiektów, znajdujący się na ulicy Milionowej, w pobliżu ulicy Kilińskiego. To właśnie tam znajduje się obiekt noclegowy wraz ze sporych rozmiarów salą konferencyjną, która może pomieścić nawet ponad czterdzieści osób. Do zapoznania się z naszą ofertą organizowania konferencji zachęcamy przede wszystkim osoby poszukujące idealnego miejsca w tym zakresie. Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji? Przede wszystkim dla tego, że nasz obiekt znajduje się w samym centrum Łodzi, a stąd niedaleko do ważniejszych miejsc, jak chociażby Targów Łódzkich czy Manufaktury, które bardzo często stanowią jeden z podstawowych punktów odwiedzanych podczas trwania spotkań biznesowych. Co więcej, wszystkim zainteresowanym osobom oferujemy noclegi w naprawdę komfortowych warunkach, dzięki czemu po ciężkim dniu można bez najmniejszych trudności odpocząć oraz wyspać się, aby następnego dnia cieszyć się maksymalnym poziomem energii, pozwalającej intensywnie przeżywać każdą chwilę.

Sala konferencyjna – możliwość organizacji spotkań biznesowych

Do dyspozycji oddajemy Państwu specjalnie przygotowaną przez nas salę konferencyjną mieszczącą się w obiekcie przy ulicy Milionowej. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z prezentowanej przez nas oferty firm, które mają zamiar zorganizować wszelkiego rodzaju szkolenia czy po prostu spotkania biznesowe w Łodzi. Gwarantujemy miejsce dla ponad czterdziestu osób, które bez najmniejszych problemów mogą wykorzystywać wszystkie możliwości sali konferencyjnej. Do Państwa użytku przygotowaliśmy profesjonalny rzutnik oraz stoły, które można dowolnie ustawić, zgodnie z własnymi preferencjami. Podczas przerwy zachęcamy do wykorzystywania możliwości naszej kuchni, w której bez najmniejszych trudności mogą Państwo przygotować lunch czy kolacje. Zachęcamy także do wynajęcia kucharzy, którzy chętnie zadbają o przygotowanie smacznych posiłków wszystkim uczestnikom spotkania zgodnie z ustalonymi wcześniej warunkami. Do dyspozycji posiadają Państwo także urządzenia do zaparzania kawy oraz herbaty, które mogą być w każdym momencie wykorzystywane przez wszystkie zainteresowane osoby. Wszyscy uczestnicy spotkania bez najmniejszych problemów mogą zatrzymać się w naszych miejscach noclegowych. W tym samym budynku oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe z możliwością dostawki, charakteryzujące się znakomitym komfortem oraz wygodą. Wszystkie z nich posiadają dostęp do łazienek, w których zawsze jest ciepła woda, dzięki czemu po każdym szkoleni można zrelaksować się, biorąc ciepły prysznic.Znakomita lokalizacja Sali konferencyjnej

Oferowane przez nas sala konferencyjna znajduje się w samym centrum Łodzi. Mogą ją Państwo znaleźć na ulicy Milionowej, niedaleko ulicy Kilińskiego. Znakomita lokalizacja pozwala na bezproblemowe jej znalezienie oraz szybkie dotarcie na miejsce szkolenia. Bez najmniejszych problemów z oferowanego przez nas miejsca można dostać się w okolice większości najważniejszych łódzkich obiektów. Zaledwie kilka minut dzieli uczestników konferencji od Targów Łódzkich, hali Atlas Arena czy Manufaktury. Można bez najmniejszych trudności dotrzeć do nich spacerem bądź dzięki samochodowi – wszystkim zmotoryzowanym gościom naszych obiektów oferujemy dostęp do strzeżonego i monitorowanego 24 godziny na dobę parkingu, dzięki czemu zawsze mogą Państwo mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam pod opiekę auta znajdowały się w dobrych rękach. Umieszczenie samochodu na oferowanym przez nas parkingu jest całkowicie bezpłatne, co także stanowi  spore udogodnienie.

Oferta dla biznesmenów i nie tylko

Nasz obiekt przy ulicy Milionowej skierowany jest przede wszystkim dla biznesmenów, którzy odwiedzają Łódź właśnie ze względów biznesowych. Oferujemy im wysokiej klasy pokoje, zarówno jednoosobowe, jak i dwu-, a nawet trzyosobowe z możliwością dostawki. Wszystkie z nich połączone są ze znakomitą łazienką, w której zawsze znajduje się dostęp do ciepłej wody. Po zakończonym szkoleniu nic nie daje więcej zadowolenia jak właśnie długi prysznic w odpowiednich warunkach oraz sen w wygodnym i dużym łóżku – właśnie na tym skupiamy się przede wszystkim, kierując swoją ofertę noclegową do biznesmenów. Bez najmniejszych problemów mogą oni także wykorzystywać możliwości oferowane przez umieszczone przez nas urządzenia do zaparzania kawy i herbaty znajdujące się w każdym pokoju, a także kuchnię, która jest znakomicie wyposażona i pozwala na przygotowywanie i przechowywanie wszystkich potraw. Oferta do biznesmenów obiektu na ulicy Milionowej zachęca także do organizowania przeróżnych spotkań, w których może uczestniczyć nawet czterdzieści osób. Oferujemy znakomitą i komfortową salę konferencyjną, która może być aranżowana w taki sposób, aby idealnie spełniała wszystkie wymagania organizatorów. Dysponujemy również rzutnikiem, który z przyjemnością wykorzystywany jest przez wiele osób odpowiedzialnych za przeprowadzanie szkoleń czy konferencji. Jego wykorzystywanie jest wręcz nieograniczone, dzięki czemu można cieszyć się zdecydowanie większym komfortem podczas przeprowadzania szkoleń oraz konferencji.
Chociaż swoją ofertę w tym obiekcie kierujemy przede wszystkim do biznesmenów, nie oznacza to, że osoby prywatne, odwiedzające Łódź ze względu na inne cele, nie mogą zatrzymać się w nim. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy otwarci na wszystkich gości, w związku z czym każdą zainteresowaną osobę zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów przyjazdu oraz pobytu w jednym z wielu komfortowych i bardzo dobrze przygotowanych miejsc noclegowych, które możemy zaoferować każdemu.

Apartamenty Baza noclegowa Boutique Hotel's Hostele Pokoje Noclegi Konferencje Targi Łódzkie Dworce i Stadiony Rooms