Boutique Hotel's

Boutique Hotel's

Sieć Boutique Hotel’s oferuje Państwu znakomite miejsca noclegowe na terenie Łodzi. Wszystkie z nich zlokalizowane są w najbardziej strategicznych miejscach w centrum miasta, dzięki którym możliwe staje się bezproblemowe dotarcie gdziekolwiek, nawet bez wykorzystywania komunikacji miejskiej. Nasza oferta skierowana jest praktycznie do każdej zainteresowanej osoby, zarówno do tej, która Łódź odwiedza w celach turystycznych, jak i tej, która przyjechała do tego miasta ze względu na ważne spotkanie biznesowe. Każdy w naszej ofercie znajdzie coś dla siebie. Znaczącym atutem wszystkich naszych ofert są atrakcyjne ceny, zdecydowanie wyróżniające się na tle pozostałych miejsc noclegowych na terenie Łodzi. Za pobyt w pokoju o wysokim standardzie, odpowiednim wyposażeniu oraz wszystkimi udogodnieniami, mogą Państwo zapłacić nawet o wiele mniej niż w przypadku zatrzymywania się w najbardziej znanych hotelach, podczas gdy warunki oferowane przez nas są praktycznie takie same. Nasze hotele zlokalizowane są w trzech głównych miejscach, dzięki którym bez problemu można dotrzeć do takich miejsc, jak chociażby Atlas Arena, Targi Łódzkie czy Manufaktura.

Noclegi dla rodzin

Swoją ofertę hotelową kierujemy między innymi dla rodzin, które bez najmniejszych problemów mogą wśród wszystkich naszych pokojów znaleźć te, które na pewno przypadną im do gustu. Wśród nich znajdują się pokoje dwuosobowe oraz trzyosobowe z możliwością dostawki, które potrafią pomieścić rodziny z mniejszymi dziećmi. Podróżując z większymi dziećmi, zawsze można zdecydować się na wynajęcie dwóch czy nawet trzech pokojów obok swojego miejsca, dzięki czemu w każdej chwili można mieć pewność, że dzieci spędzają swój czas w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Nasze pokoje zwracają bardzo dużą uwagę przede wszystkim ze względu na znakomite wyposażenie. W większości z nich można znaleźć sporych rozmiarów telewizory LCD oraz bezprzewodowe połączenie internetowe Wi-Fi, dzięki którym bez najmniejszych problemów można spędzać swój wolny czas w dowolny sposób. Rodzinom z dziećmi polecamy także skorzystanie z naszego pakietu śniadaniowego. Za dziesięć złotych za osobę mogą Państwo cieszyć się posiadaniem pożywnego śniadania, składającego się zarówno z ciepłych, jak i zimnych potraw, a także napojów i przekąsek, które pozwalają znakomicie zacząć każdy nowy dzień. Warto także dodać, że dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalną ofertę, spotykającą się z ogromnym zainteresowaniem wielu osób. Dzieci do dwunastego roku życia odwiedzające nasze miejsca noclegowe wraz z rodzicami bądź opiekunami mogą zatrzymać się u nas bezpłatnie, co pozwalaj całej rodzinie zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy podczas każdego pobytu.

Noclegi dla turystów

Sporą część wszystkich naszych gości stanowią turyści, zarówno krajowi, jak i zagraniczni, do których również kierujemy swoją ofertę. Przedstawiamy im przede wszystkim ofertę obiektu Boutique usytuowanego przy ulicy Rewolucji, potrafiącej zagwarantować bliski kontakt z najważniejszymi punktami turystycznymi. Nie muszą Państwo nawet korzystać z jakichkolwiek możliwości komunikacji miejskiej. Krótki spacer pozwoli Państwu dotrzeć do miejsc, z których najbardziej znana jest Łódź, przede wszystkim z historycznego punktu widzenia. Miejsca noclegowe w tym obiekcie, oraz we wszystkich pozostałych, potrafią zagwarantować komfortowe spędzanie nocy. Zawsze dbamy o to, aby swoim gościom zaoferować wygodne łóżka, bezproblemowy dostęp do łazienki oraz możliwość korzystania z wszystkich jej właściwości, a także możliwość wykorzystywania kuchni oraz urządzenia do parzenia kawy i herbaty we własnym zakresie. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, co pozwoli mu przyjemnie spędzić każdy moment w oferowanym przez nas miejscu noclegowym.  Po powrocie z centrum miasta oraz z miejsc, które przyciągnęły uwagę turystów, wszystkie osoby zatrzymujące się w oferowanych przez nas miejscach mają możliwość wzięcia ciepłego bądź chłodnego prysznicu w dobrze zagospodarowanej i zadbanej łazience, a także odpoczynku w niezwykle wygodnym łóżku, bardzo szybko regenerującego ich siły i pozwalającego na spędzenie kolejnego dnia w możliwie jak najbardziej aktywny sposób.

Noclegi dla biznesmanów

Nasza oferta noclegowa utworzona jest w taki sposób, że praktycznie każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Sporą uwagę poświęciliśmy także przygotowaniu miejsc, które spełnią wymagania biznesmenów odwiedzających Łódź przede wszystkim ze względów zawodowych. Jeżeli tylko potrzebujecie Państwo ekskluzywnego miejsca, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową przy ulicy Milionowej. To właśnie tam znajduje się wiele znakomitych miejsc noclegowych oferowanych przez nas każdej osobie posiadającej całkiem spore wymagania oraz chcącej spędzić swój czas w możliwe jak najlepszych warunkach. Wszystkie pokoje przygotowane są w taki sposób, aby mogły nie tylko gwarantować odpowiednie poczucie komfortu podczas snu czy możliwości spędzania wolnego czasu w wolny sposób, lecz także odprężenie oraz zadowolenie po ciężkim dniu. Wszystkie z nich posiadają bardzo dobre bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, które mogą być wykorzystywane w każdej wolnej chwili. Na uwagę zasługuje także ogromna sala konferencyjna, potrafiąca pomieścić ponad czterdzieści osób. Z tego też względu baza noclegowa Boutique Hotel’s przy ulicy Milionowej w Łodzi bardzo chętnie wykorzystywana jest do organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, czy wszelkiego rodzaju konferencji. Wszyscy uczestnicy ważniejszych spotkań mogą korzystać bez żadnych ograniczeń z udostępnianych przez nas udogodnień. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oferowana przez nas kuchnia była dowolnie zagospodarowana przez organizatorów, na przykład do przygotowywania posiłków dla wszystkich uczestników konkretnego spotkania. W tym celu zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami. Po dokładnym wyjaśnieniu wszystkich szczegółów na pewno postaramy się znaleźć sposób, który najbardziej będzie odpowiadał Państwa wymaganiom.

Apartamenty Baza noclegowa Boutique Hotel's Hostele Pokoje Noclegi Konferencje Targi Łódzkie Dworce i Stadiony Rooms