Hostel w Łodzi

Hostel w Łodzi

Hostele znane i doceniane są przede wszystkim ze względu na niską cenę za każdy nocleg, a jednocześnie wysoki standard oferowanych miejsc. Boutique Hotel’s wszystkim zainteresowanym osobom przedstawia propozycję nie do odrzucenia. Oferowane przez nas miejsca noclegowe znajdują się w samym centrum Łodzi, dzięki czemu bez problemu mogą stanowić bazę wypadową w każdym kierunku. Dzięki korzystaniu z naszej oferty, bez najmniejszych trudności można dostać się zarówno do najważniejszych miejsc pod względem historycznym, największych galerii handlowych, czy takich miejsc, jak chociażby Manufaktura, Atlas Arena czy Targi Łódzkie. Nasze hostele umieszczone są w odległości od siedmiu do dziesięciu minut piechotą od nich, dzięki czemu mogą zagwarantować dodatkowo przyjemny spacer zamiast wykorzystywania komunikacji miejskiej, za którą dodatkowo trzeba płacić. Oferowane przez nas hostele charakteryzują się całkiem wysokim standardem i wieloma wygodami udostępnianymi wszystkim zainteresowanym osobom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać wszystkie z nich w każdej wolnej chwili. Swoim gościom do dyspozycji oddajemy między innymi telewizor LCD, bardzo dobry bezprzewodowy Internet, znakomicie wyposażoną kuchnię oraz komfortową łazienkę z zawsze ciepłą i chłodną wodą.

Atrakcyjna cena noclegowa

Nasza oferta noclegowa obejmująca hostele znajdujące się w samym centrum Łodzi zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych. Przede wszystkim związane jest to z całkiem niską ceną, jaką oferujemy swoim gościom. Z tego względu nasze pokoje bardzo często odwiedzane są przez studentów. Szczególnie upodobali sobie hostel znajdujący się niedaleko Politechniki Łódzkiej, dzięki któremu można bezproblemowo w kilka minut dostać się na zajęcia. Do zapoznania z naszą ofertą zachęcamy nie tylko studentów stacjonarnych, lecz przede wszystkim studentów zaocznych, którzy bardzo często zastanawiają się nad wyborem swojego miejsca na spędzenie nocy między zajęciami. Atrakcyjna cena noclegowa w żadnym wypadku nie wpływa na obniżenie oferowanego przez nas standardu pokojów. Wręcz przeciwnie. Wszystkie oferowane przez nas pomieszczenia są jak najbardziej zadbane. Charakteryzują się one odpowiednim wyposażeniem, gwarantującym nie tylko znakomite poczucie komfortu i wygody, lecz także wiele możliwości spędzania wolnego czasu, na przykład wieczorami. Cena nie zawiera śniadań, jednak można bez najmniejszych problemów wykupić je podczas swojego pobytu w hostelu. Śniadanie kosztuje zaledwie dziesięć złotych i obejmuje zarówno posiłki ciepłe, jak i chłodne, napoje oraz przekąski, dzięki którym każdy dzień może być rozpoczęty w możliwie jak najlepszy sposób. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą oraz wybrania tego, na czym najbardziej Państwu zależy.

Wygoda i komfort

Oferowane przez nas hostele potrafią zagwarantować Państwu maksymalne poczucie komfortu. Wszystko przede wszystkim dzięki starannie dobranym meblom oraz udogodnieniom zauważalnym na każdym kroku. Decydując się na pobyt w jednym z naszych pokojów, posiadają Państwo nieograniczoną możliwość ich wykorzystywania. Wygodne łózko pozwala spędzić noc w możliwie jak najbardziej komfortowy sposób, dzięki czemu każdy kolejny rozpoczęty dzień będzie charakteryzował się maksymalnym poczuciem zadowolenia oraz ogromnym uśmiechem na Państwa twarzy. Wygodę i komfort gwarantują także wszelkie pozostałe, starannie dobrane meble. Dość sporych rozmiarów szafy na ubrania, odpowiednio wyposażone i zadbane łazienki, a także dostęp do kuchni z wieloma urządzeniami oraz zastawą stołową, która może być dowolnie wykorzystywana przez wszystkie zainteresowane osoby to tylko kilka udogodnień, jakie mogą spotkać się z Państwa zainteresowaniem podczas przebywania w naszych miejscach noclegowych znajdujących się w samym centrum Łodzi. Co więcej, wszystkim swoim gościom oferujemy bardzo wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Bez najmniejszych problemów mogą Państwo wykorzystywać wszystkie udogodnienia, jakie posiada oferowany przez nas hostel, w tym przede wszystkim te, które znajdują się w wynajmowanym przez Państwa jedno-, dwu-, czy trzyosobowym pokoju, lecz nie tylko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z możliwości innych pomieszczeń, jeżeli tylko oddane zostały one do użytku publicznego.

Idealna lokalizacja

Wszystkie oferowane przez nas miejsca noclegowe znajdują się w centrum miasta. Można je spotkać między innymi przy ulicy Rewolucji czy Milionowej, niedaleko od których znajdują się ważniejsze obiekty łódzkie, jak chociażby Manufaktura, Targi Łódzkie czy politechnika. To właśnie lokalizacja w znaczącym stopniu sprzyja nieustannie wzrastającemu zainteresowaniu oferowanymi przez nas jedno-, dwu- oraz trzyosobowymi pokojami. Bez najmniejszym problemów mogą Państwo w krótkim czasie dostać się do wszystkich najważniejszych miejsc w Łodzi, wykorzystując rozmaite możliwości. Komunikacja miejska w okolicach naszych hosteli jest bardzo dobrze rozwinięta, dzięki czemu bez najmniejszych problemów mogą Państwo dostać się we wszystkie interesujące miejsca. Znakomita lokalizacja naszych miejsc noclegowych została odpowiednio uzupełniona o parking, pozwalający na pozostawienie aut w bezpiecznych warunkach. Jest on monitorowany 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się całkowitym komfortem oraz bezpieczeństwem podczas jego postoju w okolicach hostelu. Warto jednak pamiętać o tym, że ilość miejsc samochodowych na parkingu jest ograniczona. Jeżeli zależy Państwu na posiadaniu pewnego miejsca, pozwalającego cieszyć się maksymalnym poczuciem bezpieczeństwa, warto zarezerwować swój pobyt w naszym hostelu już wcześniej. Możliwe jest to dzięki rozmowie telefonicznej bądź komunikacji internetowej. W ten sposób mogą być Państwo pewni, że odpowiednie miejsce na Państwa samochód zostanie przygotowane i na pewno będzie gotowe na wyznaczony czas.

Apartamenty Baza noclegowa Boutique Hotel's Hostele Pokoje Noclegi Konferencje Targi Łódzkie Dworce i Stadiony Rooms